Chamber College Malta Dil Okulu

Chamber College Malta Dil Okulu

Chamber College Malta Dil Okulu, Malta adasındaki Gzira şehrindedir. Gzira, Malta’da ki en ünlü ticaret ve alışveriş merkezi olan Sliema’ya çok yakındır. Konumundan dolayı adada gidilmesi gereken yerlere ulaşım sadece 5 dakikalık mesafedir.

Gzira bir öğrenci şehri olarak ta bilinmektedir. Malta Üniversitesi ile yan yana eğitim verdiklerinden dolayı etrafı üniversitesi binası ve yurtlarıyla çevrilidir. Yirmi yedi sınıftan oluşan Chamber College Malta Dil Okulu öğrencilerin rahat rahat ders yapmaları için gerekli konfor sağlanarak tasarlanmıştır. 14 Şubat 2005 tarihinde kurulan Chamber College Malta Dil Okulu dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen öğrencilere eğitim imkanı sağlamıştır. Gerek okul sınırları içinde gerekse okul dışında öğrencilerin eğitimleri için gerekli özveriyi sağlamışlardır.

Her seviye ve her sınav için kendi alanında uzman eğitmen kadrosu ile eğitim vermektedir. Chamber College Malta Dil Okulu haftalık etkinlik programları ile öğrencilerin iyi vakit geçirmelerini sağlamak için elinden geleni yapmaktadır. Maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir.

Chamber College Malta Dil Okulu dil öğrenmek için ve eğlence amaçlı gelinebilecek en güzel okullardandır.

Kategori: Haberler.