Dil Eğitimi İçin Malta’da Sunduğumuz Hizmetler

Dil Eğitimi İçin Malta’da Sunduğumuz Hizmetler

Malta’daki danışmanlarımız ve anlaşmalı servis sağlayıcılarımız tarafından size verilecek olan danışmanlık ve destek hizmetleridir.

Havaalanında karşılama ve transfer 
Havaalanında görevlimiz tarafından karşılanırsınız. Daha önceden tercih etmiş olduğunuz konaklama seçeneğine göre yurda veya aile yanına kadar götürülmeniz sağlanmaktadır.

Konaklama seçiminizden memnun kalmamanız halinde konaklama değişikliğinin yapılması.
Örneğin, aile yanı konaklamayı tercih etmişseniz aileden memnun kalmadığınız durumlarda ya da yurt, öğrenci evi ve stüdyo daire gibi diğer konaklama seçenekleri ile değişiklik yapmak istediğiniz durumlarda Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı size gerekli desteği vermektedir.

Talebiniz doğrultusunda dil okulu programınızın uzatılması.
Çeşitli nedenlerden ötürü seçmiş olduğunuz dil kursu programının süresinin sizin için yeterli olmadığını düşünerek ya da sadece okuldan çok memnun kaldığınız için eğitiminize bir süre daha devam etmek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, seçmiş olduğunuz programın uzatılmasına yönelik organizasyonu yapmaktadır.

Dil eğitimi sonunda talebinize yönelik olarak yeni bir program belirlenmesi. 
Genel İngilizce eğitimi almış olup sonrasında sınava hazırlık (Toefl, Cambridge, IELTS), iş İngilizcesi ya da staj programlarından birine katılmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz dil eğitimini tamamladıktan sonra yeni program seçenekleri ile ilgili Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı size yardımcı olmaktadır.  

Acil durum desteği  
İngiltere’de eğitiminiz için bulunduğunuz süre boyunca Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, talepleriniz doğrultusunda sizlere her konuda hizmet vermeye hazırdır.

Kategori: Haberler.