Chamber College Malta Dil Okulu Fiyatları

Chamber College Malta Dil Okulu Fiyatları

Chamber College Malta Dil Okulu fiyatları diğer dil okullarına göre daha ekonomiktir. Fiyatları haftada görülecek olan ders saatine göre değişiklik göstermektedir. Bir apartman dairesinde çift kişilik odada konaklama, Malta havaalanına ücretsiz servis, kayıt ücreti, kurs kitap ve diğer araç gereçler, ücretsiz internet, öğrenci kimlik kartı ücreti, konaklama organizasyonu ve yirmi dört saat acil arama hattı dahil olmak üzere tek kişilik 12 haftalık ve haftada 20 saat İngilizce eğitimli kurs bedeli 2.736 eurodur. Aile yanında ve tek kişilik odalarda kalınmak istenirse ödenecek olan rakam 3.696 eurodur. Sezon fark bedeli olarak haftalık 25 euro ödenmesi gerekmektedir. Aile yanında konaklama bedelinin fazla olmasının sebebi sabah kahvaltı, öğlen paket yemek ve akşam yemeği olmasından dolayıdır.

Chamber College Malta Dil Okulu fiyatları kalıncak süre, eğitim alınacak bölüm, konaklanacak yerin konumu ve şekli itibarı ile değişiklikler göstermektedir.

Chamber College Malta Dil Okulu fiyatları Türkiye’de yabancı dil eğitimini almaktan çok daha uygundur. Zira bir dili öğrenmenin en güzel yolu o dilin konuulduğu bir ülkede yaşamak veya o ülkede eğitim görmektir.

 

Kategori: Haberler.