Chamber College Malta Dil Okulu Konaklama

Chamber College Malta Dil Okulu Konaklama

Chamber College Malta Dil Okulu Coventry Apartman

Konaklamanın İçinde : Gzira ’da bulunan Standart Daireler, Chamber College Malta Dil Okulu ’nun konaklama seçeneklerinden biridir. Standart Daireler Okula birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Balkonu olan bu konaklamalarda 68 tane yatak bulunmaktadır ve Kappara Vadisi manzaralıdır. National Yüzme Havuzu, Üniversite Spor Kompleksi ve Malta Üniversitesi konaklamaları ’nın tam karşısında bulunmaktadır. Apartmanlar 3 ve 2 odalı dairelerden oluşmakta, 2 tane banyo mevcuttur. Mutfaklarda çamaşır makinesi vardır. Wi-fi internet ücretsizdir. Alışveriş merkezine, bankalara, restoranlara, barlara çok yakındır ve Malta’nın turistik yerlerine otobüsler ile kolayca gidilebilir.

Standart dairelerde banyolar ortak kullanılmaktadır. Geniş balkonlara sahip olan bu dairelerde çarşaflar ve havlular her hafta değiştirilir, daireler haftada 1 kez temizlenmektedir. Mutfaklar tüm araç gereçlere sahiptir. Fırın, tost makinesi, su ısıtıcısı ve bir buzdolabı bulunur. Oturma salonunda televizyon bulunmaktadır. Ütünüzü yapabilir, çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Bütün odalarda soğutucu ve ısıtıcı bulunmaktadır. 24 saat acil servis hattı ücretsizdir.

Chamber College Malta Dil Okulu High Rise Apartman

High Rise konaklamaları Gzira , Msida bölgesinde bulunmaktadır. Chamber College Malta Dil Okulu’na yalnızca 5 dakikalık yürüme mesafesinde olan High Rise’ın 4 yatağı olan 2 odalı daireleri bulunmaktadır. Malta Üniversitesi’ne yakın konaklamalar olmasından dolayı öğrenci hayatının yaşandığı bir bölgededir.

Sahile, marketlere, bankalara, otobüs duraklarına yürüme mesafesindedir. Ayrıca Valletta gibi popüler turistik yerlere rahatça ulaşabilirsiniz.

Konaklamanın İçinde :

High Rise apartmanları ‘nda banyolar ortak kullanılmaktadır. Daireler ve çarşaflar haftada 1 kez temizlenmektedir. Mutfaklar tüm araç gereçlere sahiptir. Fırın, tost makinesi, su ısıtıcısı ve bir buzdolabı bulunur. Oturma salonunda televizyon bulunmaktadır. Ütünüzü yapabilir, çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Bütün odalarda soğutucu ve ısıtıcı bulunmaktadır. 24 saat acil servis hattı ücretsizdir.

Chamber College Malta Dil Okulu April Apartman Konaklama

April Showers, April Love Chamber College Malta Dil Okulu’nun konaklama seçeneklerindendir. Okula 5 dakikalık yürüme mesafesinde olan bu konaklamalar paylaşımlı apartmanlardır. April Love – April Showers apartmanlarının geniş bir salon, yemek yeme alanı, tuvalet, banyo ve tam donanımlı mutfağı bulunmaktadır. Wi-fi internet ücretsizdir. Sahile, marketlere, bankalara, otobüs duraklarına yürüme mesafesindedir. 

Konaklama İçinde : 

April Love – April Showers apartmanlarında banyolar ortak kullanılmaktadır. Daireler ve çarşaflar haftada 1 kez temizlenmektedir. Mutfaklar tüm araç gereçlere sahiptir. Fırın, tost makinesi, su ısıtıcısı ve bir buzdolabı bulunur. Oturma salonunda televizyon bulunmaktadır. Ütünüzü yapabilir, çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Bütün odalarda soğutucu ve ısıtıcı bulunmaktadır. 24 saat acil servis hattı ücretsizdir.

Chamber College Malta Dil Okulu Euro Mansions Apartman

Euro Mansions Chamber College Malta Dil Okulu ‘na konaklamalarındandır. Chamber College ’a birkaç dakikalık mesafede bulunmaktadır. Son derece modern ve konforlu olan bu apartmanlar 3 odalı dairelere sahiptir.

Euro Mansions konaklamaları alışveriş merkezine, bankalara, restoranlara, barlara çok yakındır ve Malta’nın turistik yerlerine otobüsler ile kolayca gidebilirsiniz.

Konaklama İçinde : 
Euro Mansions konaklamaları ‘nda banyolar ortak kullanılmaktadır.

Geniş balkonlara sahip olan bu dairelerde çarşaflar ve havlular her hafta değiştirilip, daireler haftada 1 kez temizlenmektedir. Mutfaklar tüm araç gereçlere sahiptir. Fırın, tost makinesi, su ısıtıcısı ve bir buzdolabı bulunur. Oturma salonu ‘nda televizyon bulunmaktadır. Ütünüzü yapabilir, çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz.

Bütün odalarda soğutucu ve ısıtıcı bulunmaktadır. 24 saat acil servis hattı ücretsizdir.

Chamber College Malta Dil Okulu Gateway Apartman

Gateway konaklamaları Gzira , Msida bölgesinde bulunmaktadır. Chamber College Malta Dil Okulu’na yalnızca 5 dakikalık yürüme mesafesinde olan Gateway’in 4 yatağı olan 2 odalı daireleri bulunmaktadır. Gateway Malta Üniversitesi’nin yakınlarında bulunmaktadır. Bu nedenle öğrenci bölgesidir. Konaklamanın yakınında bir öğrencinin ihtiyaç duyabileceği her şey mevcuttur.

Konaklamanın İçinde :

Gateway konaklamalarında banyolar ortak kullanılmaktadır. Haftada bir kez temizlenen dairelerin havluları ve çarşafları da haftada bir kez değiştirilmektedir. Mutfaklar tüm araç gereçlere sahiptir. Fırın, tost makinesi, su ısıtıcısı ve bir buzdolabı bulunur. Oturma salonunda televizyon bulunmaktadır.

Ütünüzü yapabilir, çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Bütün odalarda soğutucu ve ısıtıcı bulunmaktadır. 24 saat acil servis hattı ücretsizdir.

Kategori: Haberler.