Malta Vizesi

Malta Vizesi

Yurtdışına çıkmaya karar verdiniz, gitmek istediğiniz okulu belirlediniz, tüm okul işlemleriniz tamam. Yurtdışı hayallerinizi gerçekleştirmek için çok önemli ve son nokta olan vize başvuru aşamasında, vize konusundaki tecrübemiz ile sizlere, ücretsiz olarak profesyonel danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

 

Vize başvurunuzu önemseyin!

Vize başvuru işlemleri için ön hazırlığınızı çok ciddi bir şekilde yapmalısınız. Konsolosluğa yapacağınız ilk vize başvurusu, konsolosluk görevlisi ile yapacağınız muhtemel görüşme, sunacağınız dosya çok önemlidir. İlk başvurunuzda vize alamamanız, sonraki başvurularda vize alışınızı çok zorlaştıracaktır. Çünkü ilk başvurunuzda sunmuş olduğunuz belgeler, görüşme esnasında vermiş olduğunuz cevaplar kaydınıza geçecektir, dolayısı ile negatif bir sonuç bir sonraki başvurunuzu da kötü etkileyecek ve daha önceki beyanlarınız sizi bağlayıcı olacaktır.

 

Gerekli belgeleri eksiksiz ve uygun şekilde hazırlayın!
Konsoloslukların istediği ve önem verdiği belgeler ülkeye, başvurduğunuz vize tipine ve her bir başvuranın özel durumuna göre değişir. Kaç yaşında olduğunuz, eğitim durumunuz, en son ne zaman öğrenci olduğunuz, gelir durumunuz, gideceğiniz ülkede tanıdığınızın olup olmadığı, evli olup olmadığınız, başvuru anında çalışıyor olup olmadığınız sizin özel durumunuzu belirleyen etkenlerdir. Tüm bu durumlara bağlı olarak hazırlanması gereken belgeler değişiklik gösterir. Ayrıca başvuru için gereken belgelerdeki eksiklik zaman kaybına neden olur. Konsoloslukların istediği belgelerin eksiksiz ve doğru doldurulması, dosyanızdaki evrakların istenilen sırada olması son derece önemlidir.

Profesyonel yardım alın!

Tüm hayatınızı etkileyecek ve değiştirebilecek bir yolculuk için son adım olan vize başvurunuzu profesyonel yardım alarak yapmanız en sağlıklı ve en doğru başvuru biçimi olacaktır. Vize konusunda yıllardır edindikleri deneyim ile Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın tecrübeli danışmanları, belgelerinizin eksiksiz olarak hazırlanmanızı ve kendinizi konsolosluk yetkililerine en iyi şekilde ifade etmenizi sağlayarak vize alma olasılığınızı artırır.

 

Vize başvuru işlemlerinizde sizler de  Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın değerli öğrencileri arasına katılarak kendi başınıza risk almadan vize alma olasılığınızı artırın.

Kategori: Haberler.